معرفی ۹ ایده هنری برتر سومین جایزه «ویستا»/ «خط سوم» آغاز شد – اتاق خبر نکیسا موزیک | اخبار ایران و جهان

به گزارش اتاق خبر نکیسا موزیک به نقل از روابط عمومی گالری «ویستا»، عصر امروز جمعه بیستم دی ماه، ۹ طرح برگزیده ۱۰ هنرمند که به مرحله نهایی سومین جایزه هنر معاصر «ویستا» راه یافته اند در قالب یک نمایشگاه رونمایی می شوند.

«خط سوم» عنوان این نمایشگاه است که در آن ایده های اولدوز نبی زاده، ایمان جسمی، ایسا رشید، حمیدرضا آزاد، ساناهین بابا جانیانس، سمیرا رحبانی، شانا عبدالهیان، احسان علیزاده، کلثوم صالحی و هوفر حقیقی ارائه می شود.

در سومین دوره این جایزه به دنبال فراخوان منتشر شده، در مجموع ۱۸۷ طرح پیشنهادی به دست هیات انتخاب و داوری متشکل از نازگل انصاری نیا، رزیتا شرف جهان، پریسا پهلوان، حمید سوری، بهنام کامرانی و بهرنگ صمدزادگان رسید که پس از چندین جلسه مطالعه و بررسی دقیق کارشناسانه و گفتگو در باب آنها، ۱۹ طرح از میان آنها انتخاب و از هنرمندان شرکت‌ کننده دعوت شد به ‌طور جداگانه در حضور داوران از طرح‌های خود دفاع کرده و ایده پیشنهادی‌شان را توجیه کنند.

حاصل این مصاحبه‌ها، جلسات گفتگو و دیدار از آتلیه هنرمندان، انتخاب ۹ طرح از سوی ۱۰ هنرمند برای راه‌یابی به مرحله نیمه‌نهایی و شرکت در نمایشگاه ایده‌های برگزیده برتر بود که این ایده ها تا چهارم بهمن ماه به نمایش گذاشته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code