اشکان کمانگری «زیبایی تو» را منتشر کرد/همکاری با یک هنرمند مطرح – اتاق خبر نکیسا موزیک | اخبار ایران و جهان

به گزارش اتاق خبر نکیسا موزیک، «زیبای تو» عنوان یکی از قطعات این آلبوم با شعر محمد مهدی سیار، آهنگسازی محمدجواد ضرابیان و خوانندگی اشکان کمانگری است که در آستانه بهار ۱۴۰۰ در دسترس شنوندگان قرار گرفت. این ۲ هنرمند در روزهای آغازین سال جدید آلبوم «مرا آواز دادی» را منتشر خواهند کرد.

در این آلبوم که به نوعی یادآور فعالیت های گروه موسیقی «سماع» به آهنگسازی و سرپرستی محمد جواد ضرابیان هنرمند پیشگام موسیقی ایرانی در سال های دور خواهد بود، بهروز الوندی نوازنده نی، شهرام میرجلالی نوازنده تار، سینا جهان آبادی نوازنده کمانچه، میلاد محمدی نوازنده تار و تارباس، مریم خدابخش نوازنده عود، فرهاد صفری نوازنده تمبک – زروان – کارنگ و باژنگ، شهریار نظری نوازنده دف و محمد جواد ضرابیان به عنوان نوازنده سنتور گروه اجرایی را تشکیل می دهند.

اردشیر کامکار نوازنده کمانچه، حسین بهروزی نیا نوازنده بربت و قاسم رحیم زاده نوازنده تار و سه تار نیز  از دیگر هنرمندانی هستند که در این آلبوم به عنوان تک نواز حضور دارند.

به گفته دست اندرکاران آلبوم «مرا آواز دادی» که به همت مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر می شود، این اثر تلاش دارد تا با همنشینی مناسب شعر و موسیقی محمد جواد ضرابیان، جریان تازه ای در افق پیش روی موسیقی اصیل ایرانی رقم بزند.

دیدگاهتان را بنویسید